BLOG

Najlepšie aplikácie pre plánovanie príspevkov na Sociálne siete

V prípade, že sociálne siete využívate skutočne často, oplatí sa vám porozmýšľať aj nad tzv. plánovačmi. Tie za vás zdieľajú príspevky v čase, keď to budete potrebovať. To je však len jedna z množstva výhod. Aby ste nemuseli skúšať každý program, prinášame vám najlepšie aplikácie pre plánovanie príspevkov na sociálne siete.

 

Nech už pôsobíte v akejkoľvek sfére podnikania, určite viete, aké dôležité je mať vysokú aktivitu na sociálnych sieťach. Nie vždy však možno máte dostatok času na publikovanie nových príspevkov v konkrétnom čase a plánovanie obsahu. Našťastie, na tento problém existuje viacero efektívnych riešení. 

 

Dokonca, to, že je vaša firma neustále aktívna na sociálnych sieťach považujú zákazníci za určitú mieru dôveryhodnosti. Pre malé podniky to je skutočne silný nástroj. To si však vyžaduje určité percento času a pozornosti. V prípade, že vás to do určitej miery obmedzuje, máme pre vás riešenie! Správa sociálnych sietí pomocou špeciálnych nástrojov nemôže byť jednoduchšia. Ktoré aplikácie pre plánovanie príspevkov sú vhodné pre vašu spoločnosť?

1. SocialBee

SocialBee je výkonná aplikácia pre plánovanie príspevkov. Aj napriek tomu, že je tento nástroj len v počiatočnej fáze, neustále prináša množstvo inovatívnych funkcií. Obsahuje tiež konkurenčný výskum, kde vám automaticky zhodnotí aktivitu aj iných spoločností, čo môže do vášho tímu priniesť vyššiu efektivitu.

 

SocialBee rozdeľuje publikovanie obsahu do jednotlivých kategórií. Jednoducho povedané, vy si len vyberiete odvetvia, ktoré chcete mať publikované neustále a o zvyšok sa táto unikátna aplikácia postará. SocialBee vytvorí stratégiu plánovania, ktorú si vopred máte možnosť prezrieť a poprípade niečo zmeniť.

 

2. Buffer

Jedinečná aplikácia Buffer vám prinesie dokonalú interakciu medzi jednotlivými sociálnymi sieťami. Vy si taktiež môžete prispôsobiť obsah pre každú sieť a zvoliť štýl, emodži a hashtagy tak, aby vám to vyhovovalo. Buffer je ideálny najmä pre aplikáciu Instagram.

 

Tu môžete naplánovať svoje príspevky priamo na sociálnu sieť, kde vždy získate upozornenia. Tvorbu obsahu tak aplikácia Buffer prispôsobí za vás. Okrem iného, vytvorí vám konkrétny plán, ktorý môže slúžiť ako predmet na porade s vaším tímom.

3. Loomly

Medzi najlepšie aplikácie pre plánovanie na sociálne siete patrí taktiež Loomly. Ide o výkonnú platformu, ktorá prináša množstvo výhod. Veľmi užitočnou vlastnosťou je interakčná obrazovka, kde máte možnosť spravovať komentáre, správy a sledovať zmienku o vašom príspevku vďaka označovaniu.

 

Publikovanie obsahu prebieha v určitých krokoch. Základom je samotný návrh, ktorý je potrebné odsúhlasiť. Nasleduje úprava, ak je potrebná. Až potom prebehne konkrétne naplánovanie a finálne publikovanie na sociálnych sieťach. Aj napriek tomu, že Loomly nie je bezplatná aplikácia, svojim zákazníkom prináša výhodné ponuky. Taktiež máte možnosť využiť skúšobné verzie.

 

4. Sendible

Aplikácia Sendible sa považuje za najlepší nástroj na správu sociálnych sietí pre marketingové agentúry. Pomocou funkcií geografického zacielenia Sendible môžete osloviť konkrétne segmenty publika. Taktiež máte možnosť pripojiť sa k akejkoľvek sociálnej sieti a naplno prispievať aj do vášho blogu.

 

V oblasti publikovania vám Sendible umožňuje plánovať, zverejňovať príspevky, obrázky a videá. Všetky príspevky si môžete prispôsobiť pomocou aplikácie jednotlivo alebo hromadne. Jednou z užitočných funkcií je tiež prepojenie so serverom Canva, vďaka čomu môžete váš vizuálny obsah povýšiť na iný level.

 

5. Everypost

Everypost je skvelou alternatívou na zdieľanie vizualizácií. Ide predovšetkým o sociálne siete, ako napríklad Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn a Pinterest. Príspevky môžete publikovať nielen na osobné profily, ale aj na firemné stránky, a to prostredníctvom zariadení Android alebo iOS.

Everypost máte možnosť použiť na optimalizáciu obsahu prispôsobením príspevkov, ktoré zdieľate na jednotlivých sociálnych sieťach. To však nie je všetko. 

 

Jedinečná aplikácia Everypost vám zaručí vyváženú kombináciu rôznych typov príspevkov. Len vďaka tomu zaručíte zákazníkom vašej firmy novinky z viacerých odvetví.

 

Veríme, že sa inšpirujete nami odporúčanými aplikáciami pre plánovanie na sociálne siete. Aj napriek tomu, že vo väčšine prípadov to zadarmo nie je, vždy máte možnosť využiť skúšobnú verziu, kedy sa rozhodnete či je aplikácia práve pre vás.

 

Použité zdroje:

bloggingwizard.com

zapier.com

iag.me

Share post:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Facebook

Sociálne média